Evden Eve Nakliyat

bannerpng2Ev taşımak herkes tarafından kâbus olarak görülüyor. Bunun üzerine Evden eve nakliyat sektörü meydana gelmiş ve günden güne gelişmeye devam etmiştir. Zaman zaman büyük küçük sayısız firma bu sektörde yerini almış ve evden eve nakliyat hizmetini sunmuşlardır. Bu büyüklü küçüklü firmalar ev taşıma kâbusunu insanların kafasından silmiş ve yükü müşterilerin omuzlarından kaldırmıştır. Siz gönül rahatlığı ile çayınızı ve kahvenizi yudumlarken, evden eve nakliyat firmaları eşyaları ambalajlayıp taşıyacak ve kurulum aşamasına kadar bütün aşamaları gerçekleştirecektir. Peki, nedir bu evden eve nakliyat? Sorusunu duyar gibiyim. Her iş gibi, bu işte belirli aşamalardan geçer. Size bu işin tanımını; aşağıda aşamaları ile anlatacağız.

    • İlk işlemde işinde Uzman Evden eve nakliyat eksperleri evinize gelerek eşyaları denetler ve inceler. Bu aşamanın sonunda eşyalarınıza en uygun araç, ekip ve ekipmanlar belirlenir. Bu aşama eşyalarınızın güvenli ve hızlı olarak yeni adresinize taşınmasında önemli rol oynar. Aşamayı tamamlayan uzmanlar, koşullara göre fiyat teklifi sunar ve onayınızla evden eve nakliyat süreci başlar.

 

    • İlk çalışmada belirtilen saat ve günde eşyalarınızı taşıyacak olan nakliye ekibi, ekipten seçilen bir formen ile adresinize gelerek taşınacak eşyaları monte edimli yerlerinden çıkararak (de-monte) ambalajlayıp işleme başlarlar. Ambalajlanan eşyalarınız uygun ebattaki kolilere yerleştirilir. Bunun nedeni ise eşyalarınızın zarar görmeden yeni adresinize taşınmasıdır. Yanlış yapılırsa muhtemelen eşyalar zarar görecek ve taşıma işlemi yapılamayacaktır.

 

    • Bu aşamada ise eşyalarınız özel nakliye aracına yüklenir ve yeni adresinize taşınarak evden eve nakliyat işlemi gerçekleşir. Bu araçlar nakliye için özel olarak tasarlanmış ve çelik kasalı araçlardır. Araç içerisinde eşyalarınızın güvende olması için özel olarak tasarlanmıştır.

 

    • Bu aşamada yeni adresinize taşınan eşyalar kolilerden çıkartılarak sizin uygun gördüğünüz yerlere yerleştirilir. Bu aşamada mobilya ve beyaz eşyaların kurulum işlemleri de nakliye şirketine aittir.

 

  • Son olarak uzmanlar eşyaların kontrolünü yapar, herhangi bir sorun olmadığı takdirde işlem sonlandırılır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s